Vzdelávanie

Na našej škole dávame dôraz na poskytnutie čo najlešieho vzdelania pomocou moderných vyučovacích metód. Sme hrdí na dosiahnuté vysledky.

Veda

Naší učitelia prírodovedných predmetov sa sústreďujú na získavanie praktických vedomosti, priamo uplatniteľných v bežnom živote.

Zdravie

V čo najväčšej miere sa snažíme povzbudiť deti k zdravému životnému štýlu, zdravej strave a pobytu v prírode.

Navigácia

Vitajte na EduPage

Drahí Študenti,

na tejto stránke nájdete Vaše rozvrhy, aktuálne suplovanie a ďalšie užitočné informácie o našej škole. Dúfame, že stránka bude pre Vás užitočná.

Novinky

Kontakt

  • Gymnázium
    Senecká 2, 902 01 Pezinok
  • sekretariát školy 033/641 22 52
    E - mail : riaditel@gymsenpk.edu.sk

    Riaditeľka školy
    Mgr. Jana Solgová
    tel. 033/641 24 95
    Solgova@gympk.sk

    Zástupkyňa riaditeľky školy
    RNDr. Mária Obselková
    Obselkova@gympk.sk
    tel. 033/641 36 39

    Tajomníčka a personalistka
    Bc. Darina Brunovská
    tel./fax.: 033 / 641 22 52
    riaditel@gymsenpk.edu.sk
    Brunovska@gympk.sk

    Hospodárka školy
    Mária Žižková
    tel. 033/640 77 60
    hospodar@gymsenpk.edu.sk
    Zizkova@gympk.sk

    Ekonómka
    Alena Vladová
    tel. 033/640 77 60
    Vladova@gympk.sk

    Výchovný poradca
    Mgr. Viera Klimeková
    Klimekova@gympk.sk

Fotogaléria